Chantal Bakurová

Ahojte balansáci

V živote už to tak chodí, že častokrát hľadáme jeho zmysel. A potom prídu deti a my pochopíme že žiaden väčší zmysel už hľadať netreba. Toto je práve môj prípad a verím že aj mnohých z Vás, rodičov.
A preto je tu Baby Balance. Projekt, ktorý si aj ku mne našiel cestu prostredníctvom mojej dcéry a obe sme si ho zamilovali natoľko, že sa stal našou pevnou súčasťou. Bol to Baby Balance, ktorý nielen nám zodpovedal množstvo otázok z oblasti psychomotorického vývinu, pomohol nám s trpezlivosťou, rozvojom reči, ale najmä pohybovými zručnosťami. Skrátka komplexne pozitívne ovplyvnil nejedného malého človiečika, ktorý sa projektu zúčastnil.

Dnes budem úprimne šťastná, ak mi dáte príležitosť ako Vašej novej lektorke, odovzdať Vám nadobudnuté vedomosti, skúsenosti a vytvoríme tak spolu zážitky, na ktoré budete spomínať s láskou rovnako, ako spomínam ja.

Uvidíme sa na hodinách v tanečnej škole Nexum na Chrenovej a v detskom centre Happy Bubi na Kyneku. A tiež pre Vás pripravujeme prekvapenie, ale o tom neskôr 😊

Teším sa na spoločné stretnutia.
Chantal